Klub Dyrektorów Marketingu Spotkania KDM

Kolejne spotkania w przygotowaniu.

Liczba miejsc ograniczona. Udział wyłącznie za zaproszeniem.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt:

Tomasz Sulikowski
Lider Projektu
t.sulikowski@abkgrupa.pl

ABK Grupa
agencja komunikacji marketingowej
Warszawa, tel.: (22) 401 22 16
Spotkania KDM mają charakter otwartych dyskusji w kameralnym i profesjonalnym gronie ekspertów marketingu i biznesu. Podczas spotkań specjaliści z branży oraz kluczowi członkowie Klubu przekazują praktyczną wiedzę, którą dotąd dzielono się tylko na najbardziej ekskluzywnych szkoleniach i zamkniętych sesjach coachingowych. Celem regularnych spotkań KDM jest wymiana doświadczeń w profesjonalnym gronie oraz poszerzenie znajomości w grupie osób o tych samych zainteresowaniach zawodowych.

Organizator: ABK Grupa (www.abkgrupa.pl)

Patroni medialni: www.BiznesPolska.pl, Świat Elit
Organizator
ABK Grupa ABK Sport
Partnerzy
Kompania Piwowarska
Muzeum Sportu i Turystyki
BiznasPolska.pl
Świat Elit
Klub Dyrektorów Marketingu został utworzony na bazie konkursu „Idea Awards”. W pierwszej kolejności zaproszenie do udziału zostało wysłane do jurorów konkursu oraz osób związanych z szeroko pojętym marketingiem.

KDM to nieformalna organizacja skupiająca osoby pracujące w działach marketingu wiodących przedsiębiorstw, zajmujących kluczowe stanowiska Dyrektorów Marketingu, Komunikacji Marketingowej, PR, Eventów i innych związanych z całokształtem działalności promocji i reklamy. Celem klubu jest skupienie osób o tych samych zainteresowaniach zawodowych, wymiana myśli, wiadomości, poznanie nowych osób, samokształcenie itp. Członkowie klubu nie wypełniają ankiet, nie ponoszą opłat członkowskich, nie mają obowiązków statutowych lecz znajdują się w elitarnym gronie osób kształtującym polską politykę reklamową i marketingową. Każdy wnosi do klubu swoją wiedzę i doświadczenia, którym jest gotów podzielić się z innymi.

Spotkania w ramach Klubu odbywają się cyklicznie, podczas których organizowane są wystąpienia wybranych osób na ustalone tematy kolejnych spotkań oraz prowadzona jest dyskusja pomiędzy uczestnikami.
ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.