Tworzenie reklam telewizyjnych - współpraca klienta z agencją i studiem filmowym

W poniedziałek, 10 czerwca w restauracji You & Me Bar w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie Klubu Dyrektorów Marketingu, podczas którego dyrektorzy i managerowie dyskutowali na temat tworzenia filmów reklamowych i telewizyjnych.

W roli ekspertów wystąpił Tomasz Pijanowski, Prezes Studia Filmowego TPS oraz Jakub Kijowski, operator i reżyser filmowy.

Prezes TPS poruszył wiele problemów podczas tworzenia filmów, oraz omówił proces tworzenia reklam oraz potrzebę silnej współpracy pomiędzy klientem a agencją i studiem filmowym. Zaprezentował również najciekawsze przykłady realizacji. Jakub Kijowski, tzw. „ReżOp” zwrócił uwagę na kierunek, w którym podąża film i jakie daje możliwości reklamodawcom.

Spotkanie było niezwykle pouczające i interesujące, a dyskusja trwała ponad 2 godziny.
Organizator
ABK Grupa ABK Sport
Partnerzy
Kompania Piwowarska
Muzeum Sportu i Turystyki
BiznasPolska.pl
Świat Elit
Klub Dyrektorów Marketingu został utworzony na bazie konkursu „Idea Awards”. W pierwszej kolejności zaproszenie do udziału zostało wysłane do jurorów konkursu oraz osób związanych z szeroko pojętym marketingiem.

KDM to nieformalna organizacja skupiająca osoby pracujące w działach marketingu wiodących przedsiębiorstw, zajmujących kluczowe stanowiska Dyrektorów Marketingu, Komunikacji Marketingowej, PR, Eventów i innych związanych z całokształtem działalności promocji i reklamy. Celem klubu jest skupienie osób o tych samych zainteresowaniach zawodowych, wymiana myśli, wiadomości, poznanie nowych osób, samokształcenie itp. Członkowie klubu nie wypełniają ankiet, nie ponoszą opłat członkowskich, nie mają obowiązków statutowych lecz znajdują się w elitarnym gronie osób kształtującym polską politykę reklamową i marketingową. Każdy wnosi do klubu swoją wiedzę i doświadczenia, którym jest gotów podzielić się z innymi.

Spotkania w ramach Klubu odbywają się cyklicznie, podczas których organizowane są wystąpienia wybranych osób na ustalone tematy kolejnych spotkań oraz prowadzona jest dyskusja pomiędzy uczestnikami.
ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.